Neoficiální stránky české podpory FluxBB

Oficiální stránky jsou nečinné, musíme najít alternativu.

Nejste přihlášeni

Oznámení


* Webhosting nejenom pro Váš eshop. *  * Potřebujete prostor pro vaši doménu? Webosting a domény již od 68,- Kč za měsíc.  *

#1 10. 9. 2013 21:01

admin
Administrátor
Registrován: 11. 5. 2013
Příspěvky: 32

Verze 1.5.4

Byla vydána nová verze FluxBB.

Verze 1.5.4.

Domovská stránka FluxBB.
Kompletní český překlad ke stažení.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

Offline

#2 27. 12. 2013 14:24

brozkeff
Registrovaný uživatel
Registrován: 27. 12. 2013
Příspěvky: 1

Re: Verze 1.5.4

Máme jako občanské sdružení interní fórum historicky postavené na punBB 1.2, dodnes běžící na punBB 1.3 a já se konečně lokálně jako nový správce začal připravovat na upgrade na fluxBB 1.5 - tj. lokálně testuji co se takovým upgradem rozsype a co ne smile Chvíli mi trvalo, než jsem našel češtinu pro 1.5, na oficiálním webu je odkaz jen na 1.4.8 ...

Napsal jsem vývojářům fluxBB jestli by radši na oficiální web nedali odkaz na toto fórum kde je aspoň udržovaná ta verze 1.5. Asi by to ale chtělo se s vývojáři domluvit a používat ten oficiální git co mají...?

Offline

#3 27. 12. 2013 18:48

admin
Administrátor
Registrován: 11. 5. 2013
Příspěvky: 32

Re: Verze 1.5.4

Toto fórum vzniklo jako soukromá aktivita  pro uživatele FluxBB, protože Oficiální stránky podpory jsou dosti nečinné již několik let.

V současné době je již verze 1.5.5, ale prozatím jsem se k porovnání stavu překladu nedostal. Pokud něco nového přeložím, zpravidla na nefunkční oficiální podporu přidám odkaz na tyto stránky pro stažení nové verze překladu.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB 1.5.3 | CZ a SK