Neoficiální stránky české podpory FluxBB

Oficiální stránky jsou nečinné, musíme najít alternativu.

Nejste přihlášeni

Oznámení


* Webhosting nejenom pro Váš eshop. *  * Potřebujete prostor pro vaši doménu? Webosting a domény již od 68,- Kč za měsíc.  *

Pravidla fóra

Svým přístupem na toto fórum souhlasíte s níže uvedenými podmínkami.

V případě, že s nimi nesouhlasíte, neprodleně, prosím, opusťte toto fórum, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej.

Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a o těchto změnách budete informováni prostřednictvím tohoto fóra. Přesto Vám doporučujeme tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k tomu, že používáním tohoto fóra s nimi souhlasíte.

 

Zavazujete se:

  • nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony v zemi, kde sídlí toto fórum (Česká republika), nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření.
  • neuvádět ve svých příspěvcích odkazy na stránky porušující zákony ČR, zejména pak odkazy typu warez, odkazy ke stažení nelegálního obsahu a jim podobné.
  • svým souhlasem respektovat právo toto fóra odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné.
  • jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi, které slouží výhradně pro potřeby vnitřní komunikace fóra a tyto informace nejsou poskytovány třetím stranám. Provozovatel tohoto fóra nepřebírá zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat.

Porušení těchto pravidel bude posuzováno jako úmyslné s okamžitou blokací Vašeho účtu na fóru.

Zápatí

Založeno na FluxBB 1.5.3 | CZ a SK